Płytki parapetowe Zieleń

Parapety ceramiczne zielony butelkowy szkliwiony

  • Cena netto: 15,85 zł / szt. 19,50 zł / szt.
  • szt.

Płytki klinkierowe to materiał na trwały i piękny parapet zewnętrzny.

 

Płytki w kolorze zielonym produkowane są TYLKO pod zamówienie. Termin realizacji zależny od stanu magazynu. Przed zakupem proszę o kontakt.

 


Parapety ceramiczne przeznaczone są do estetycznego oraz praktycznego wykończenia zewnętrznej fasady domu.

Parapety z płytek klinkierowych są synonimem trwałości i ponadczasowej elegancji. Walory estetyczne płytek klinkierowych oraz ich doskonałe parametry techniczne sprawiają, że są od lat jednym z najchętniej wykorzystywanych materiałów.

Parapety klinkierowe to najwyższa klasa parapetów zewnętrznych. Do ich wyrobu używa się gliny wysokiej jakości, a zamiast wypalania są one poddawane spiekaniu w temperaturze 1100°C, dzięki czemu są wyjątkowo twarde. Ich nasiąkliwość jest bardzo niska do 6%, a wytrzymałość na zginanie wysoka (powyżej 20N/mm2). Oprócz tego płytki klinkierowe są bardzo odporne na działanie mrozu (mrozoodporność powyżej 100 cykli), nie zmieniają koloru pod wpływem słońca i są niepalne. Badania laboratoryjne potwierdzają produkcję płytek według polskiej normy PN-EN 14411.

Powierzchnia płytek jest szkliwiona - gładka, jednolita.  

płytki parapetowe


Kolor szkliwa: zieleń


Parapety w kolorze zieleni butelkowej nawiązują do najstarszych tradycji parapetów ceramicznych. Znajdują zastosowanie w stworzeniu pięknej elewacji nowoczesnych domów jak i renowacji budynków zabytkowych.


Płytki dostępne są w dziewięciu długościach: 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27, 30 oraz 34 cm


Parapety zewnętrzne ceramiczne cieszą się dużą popularnością ze względu na wysokie walory estetyczne oraz użytkowe.