Koszty i sposoby dostawy

Sposoby dostawy zamówionego towaru:

- odbiór osobisty
- wysyłka kurierska

Realizacja wysyłek kurierskich:

Przesyłki paczkowe - UPS
Przesyłki paletowe - Raben

Koszty dostawy zależą sposobu dostawy. Koszty są wskazane w koszyku przed zatwierdzeniem zamówienia.

Zamówienia wysyłkowe zostaną dostarczone do klienta przesyłką kurierską lub przesyłką kurierską pobraniową.

Przesyłki dostarczane są na palecie lub w kartonie. Wysyłka w kartonie możliwa jest dla zamówień płytek ceramicznych w ilości do 20 sztuk oraz parapetów drewnianych o wadze do 30 kg.  Przesyłki paletowe realizowane są dla zamówień na płytki ceramiczne (powyżej 20 sztuk), parapety drewniane (powyżej 30 kg) oraz parapety kamienne.

Przed odebraniem przesyłki u kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki jest uszkodzone należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się ze sprzedawcą.

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostarczeniu zamówionego towaru lub realizacji zamówienia, wynikające z błędnie podanego lub niedokładnego adresu dostawy podanego przez klienta.

Termin realizacji zamówienia nie przekracza 14 dni roboczych chyba, że w opisie produktu podano inny termin. Termin ten należy liczyć:

-         w przypadku wyboru sposobu płatności za pobraniem – od dnia potwierdzenia zamówienia przez sprzedawcę

-         w przypadku wyboru sposobu płatności przelewem lub płatności elektronicznej – od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego sprzedawcy.

W razie czasowej niedostępności produktu, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.